Консультації кінолога та зоопсихолога

Яку найкраще обрати породу для Вашої родини, а можливо Ваш вибір на користь безпородного собаки? Як і в якому віці вибрати цуценя. Як поводитись із цуциком в перші дні у Вашій родині. Що треба робити і чого категорично робити не можна. З якого віку починати навчання собаки і чого вчити в першу чергу. А з якого віку дресирування? і яке саме? Чим годувати улюбленця – сухий корм чи натуральне харчування: переваги та недоліки. Які щеплення робити, як обрати ветлікаря, які давати вітаміни? Як привчати до чистоплотності, вигулу на повідку, спати вночі, правильно бавитись, як відівчити кусатись і ще сотні запитань які виникають у новоспечених собаковласників.

gallery/гончарук

Собака має проблеми поведінки. Нечистоплотність. Виття та лай у відсутності господарів. Прояви агресії по відношенню до членів сім’ї. Псування речей, меблів. Різноманітні страхи та фобії. Адаптаційний період безпритульної собаки у сім’ї. Та ще багато складних питань, які повстають перед власниками собак у сучасному світі. Багато цих питань можна вирішити за допомогою комплексного підходу: консультацій зоопсихолога, та роботи з кінологом (якщо цього вимагає ситуація).

 

Записатися на консультацію можна за телефоном:

+380676793144 - Галина

Чи можна вчити дорослу собаку? а перевчати? Який вид дресирування обрати? Як зробити прогулянку повноцінною і отримувати від неї задоволення. Як правильно побудувати комфортні стосунки із собакою. Чи потрібно собаку зводити? Як доглядати під час вагітності і вигодовування цуценят? Собака погано їсть - що робити? Чи брати собаку у відпустку і які варіанти, щоб собаку залишити? Як відновлювати собаку після травми, як зкинути зайву вагу? В сім’ї поповнення – як навчити собаку  правильно відреагувати? Перед власниками дорослих собак запитань не менше!