Фрістайл

    Фрістайл – унікальний вид кінологічного спорту, під час якого людина рухається під музику, скеровуючи собаку на виконання різноманітних елементів. Іншими словами – танці з собаками. Унікальність цього виду дресури полягає в тому, що для будь-якої собаки, будь-якого віку, характеру, породи можна підібрати такі елементи, які вигідно покажуть саме цю собаку. Зараз по всьому світу танці з собаками проходять у вигляді змагань та показових виступів. В першу чергу танець має демонструвати красу, силу спритність та гнучкість собаки, її взаємодію з людиною.

Під час виступу на змаганнях на собаці не має бути нічого, окрім декорованого ошийника, не допускається використання реквізиту, якщо він являється заохоченням для собаки, використання заохочення у вигляді їжі дозволяється тільки у відкритому класі.

Заняття фрістайлом дають змогу собакам розвивати свої здібності, як фізичні, так і розумові, для господарів – це чудова нагода покращити контакт зі своїм улюбленцем, навчитись його розуміти та направити в правильне, цікаве та захоплююче русло енергію свого собаки.